wz
 
 

Táto stránka sa správne zobrazuje kódovaním Windows 1250.
Stránky sú optimalizované pre Microsoft Internet Explorer 4.0 a viac pri rozlíšení 1280x1024 pixelov
[Späť | Obnoviť | Dopredu]

ZLODEJI

 Obvykle sú zlodeji a lupiči podľa zákona potrestaní pokutami alebo väzením, no pozrite sa...
no mohli by ste odsúdiť týchto kúzelných štvornohých zlodejíkov, lupičov?
Fotky som dostala od netovej kamarátky Kvetulky a veruže ma rozveselili. Dúfam, že ja Vy sa pobavíte nad dômyselnosťou, šikovnosťou a vychytralosťou našich štvornožcov.

Okrem uvedeného...

Okrem uvedeného, minulý rok som čítala na ruských stránkach o mačke zlodejke, ktorá urobila škodu v obchode vraj až za 60 tisíc rubľov, čo sa mi ani veriť nechcelo... odložila som si to aj do záložiek ako raritu a teraz to dám aj na svoju stránku s odkazmi, kde som o tom čítala. Napokon som o tom našla info aj po slovensky (info v odkazoch!).

Mačka zlodejka sa stala talizmanom hokejového klubu!

13.-14.decembra 2014
Mačka Matroskina

Mačka – zlodejka sa v priebehu niekoľkých hodín stala hrdinkou internetu. Video s jej “trestným činom“ videli milióny divákov. Namiesto spravodlivého trestu ju dokonca „povýšili“ a do konca života si bude užívať blahobyt a slávu
Ako napísali svedkovia „trestného činu“ a autori videa, bolo tam viac prekvapení. Nik nečakal, že toto video „vyhodí do luftu“ celý internet. Nik nečakal, že sa epizóda „mačacej krádeže“ stane skutočným hitom. Nik nečakal, že zo zlodejky sa stane hrdinka. A vôbec… Prvé správy zneli, že kocúr šarapatil v potravinách a narobil poriadne škody. Ďalším prekvapením bolo to, že sa z kocúra „sformovala“ mačka. Autori videa sa s humorom pohrali so správou, že sa z kocúra nakoniec „vykľula“ mačka.
Čo sa vlastne stalo a kde?
 Stalo sa to úplne na opačnom konci sveta – v ruskom Vladivostoku. Z 13.na 14.12. 2014  v noci mačka, ktorá bývala blízko letiska, sa dostala do potravín v budove letiska. Keďže si k dispozícii mala celý obchod a celú noc, poriadne si užila. Ochutnala tie najlepšie druhy rýb a salámy. Tento jej čin nakrútili na video prví návštevníci obchodu hneď ráno. Táto epizóda veľmi nahnevala majiteľov obchodu a mačke hrozil exemplárny trest. Lenže osud to s ňou naplánoval inak…
Video videli milióny divákov a mnohí z nich sa postavili na jej obranu. Medzi nimi boli dokonca aj významné osobnosti Ruska. Napríklad svetoznámy klaun a cvičiteľ mačiek Jurij Kuklačev vyhlásil, že majitelia obchodu jednoducho klamú: „To, čo hovoria, nie je pravda. Tvrdia, že mačka im narobila škody vo výške 60 tisíc rubľov (pomaly 1000 eur). Tak toľko zjesť by mala celá svorka psov – nie jedná mladá mačka! Je to takmer mačiatko. Určite to niekto z predavačov ukradol a teraz celú vínu mienia hodiť na mačku, ktorá nevie rozprávať a nemôže sa brániť! A prečo predavači na noc nezakryli pult? A kde bola nočná stráž obchodu? Za všetko môže mačka? Treba ju ochrániť a nakŕmiť. Ochotne ju vezmem do môjho cirkusu,“ zdôraznil svetoznámy cvičiteľ.

Desiatky tisíc ľudí vyjadrili ochotu vziať mačku domov, ale najrýchlejší boli… hokejisti. Hneď na druhý deň na letisko prišla ďalšia svetová legenda – bývalý hokejista Alexander Mogiľnyj, ktorý je momentálne riaditeľom hokejového klubu KHL Admirál Vladivostok. „Rozhodli sme sa, že ju prijmeme do klubu. Nemôže za svoj čin – určite bola hladná. Už viac kradnúť nebude – jednoducho nebude musieť. Chlapci sa rozhodli, že bude talizmanom nášho klubu. Takže už vždy bude v poriadku,“ vysvetlil Alexander Mogiľnyj.
„Zajtra ju ukážeme veterinárovi, nech zistí, či ju treba liečiť a čo vlastne potrebuje,“ Prezradil hovorca hokejového klubu Admirál Vladivostok Alexej Puzyrev. „Zriadime jej na našom štadióne „byt“. Pozrite sa, veď celá krajina sleduje jej osud na sociálnych sieťach. Pravidelne budeme o nej informovať všetkých ľudí. Je možné, že jej vytvoríme vlastnú web-stránku. A čo sa týka problémov s vedením potravín… Straty zaplatí náš klub – bude to hneď vybavené,“ prisľúbil hovorca klubu.
Mačku – ešte v období, keď ju považovali za kocúra, – tisíce návštevníkov internetu hneď „pokrstili“ na Matroskina – na počesť slávneho hrdinu ruského kresleného seriálu, tiež kocúra. Keď sa zistilo, že nie je to kocúr, ale mačka, „prekrstili“ ju na Matroskinu…
Matroskina nie je prvou mačkou, ktorá sa stala talizmanom ruského hokejového klubu Kontinentálnej hokejovej ligy. Pred 3 rokmi (2011) podobný šťastný osud mala iná mačka – Maška, ktorá sa stala talizmanom slávneho klubu Dinamo Moskva. Vtedy ju na štadión priniesol samotný hlavný tréner Oleg Znarok /v súčasnosti je trénerom ruskej reprezentácie/. A Maška priniesla šťastie hokejistom moskovského Dinama – hneď na to dva roky po sebe vyhrali Gagarinov pohár! Možno aj Matroskina prinesie šťastie hokejistom vladivostockého Admirálu…

Mačka zlodejka

https://www.youtube.com/watch?v=1lxI6_m_bTY

http://nevnov.ru/city/federacziya/ryzhij-kot-obel-produktovyj-magazin-vladivostoka-na-60-tys-rublej
http://nevnov.ru/interests/raznoe-interesy/kot-gurman-razorivshij-rybnyj-magazin-vo-vladivostoke-okazalsya-koshkoj
http://www.hlavnespravy.sk/macka-zlodejka-sa-stala-talizmanom-hokejoveho-klubu/472793
http://piter.tv/event/Vo_Vladivostoke_nashli_kota_gurmana_i_nazvali_ego_Matroskinim
http://news.bigmir.net/world/865148-Kota-iz-Vladivostoka-priutil-mestnii-hokkeinii-klyb

Moje
webové stránky

Cezmín: http://cezmin.wz.cz
Cezmín: http://cezmin.wz.sk
Vianoce: http://vianocesk.wz.cz
Viktorian
http://viktorian.wz.sk
 Svadba: http://svadbask.unas.cz
 Bylinky:
http://bylinky.czweb.org
Seniorka: http://seniorka.szm.com
Jáska noc: http://cbjanskanoc.ic.cz
Cintorín:
http://cemetery.zaridi.to
 Bábiky: http://svetbabik.czweb.org
Vianoce: http://vianocesk.szm.com
Slovania: http://slovania.czweb.org
 Pani Príroda: http://eufrosyne.wz.cz
 Veľká noc:
http://velkanoc.czweb.org
Veľká noc: http://velkanoc.czweb.org
Gloria Polo:
http://gloriapolo.czweb.org
Moji psíkovia:
http://mikinka.czweb.org
Milujem pani P... :
http://eufrosyne.wz.cz
Cezmín ker a alias: http://cezmin.czweb.org
 Michal Krpelan: http://michalkrpelan.wz.cz
 Aishwarya Ray z Indie: http://aishwarya.wz.cz
 Horná Chlebany : http://hornechlebany.unas.cz
 Rádioamatéstvo  : http://cbrsk-chlebany.euweb.cz

 Múdra ako rádio: http://www.mudraakoradio.euweb.cz
CB Fan rádioklub Slovakia-CBRSK: http://cbrsk.euweb.cz
Webové stránky, ktoré som urobila iným zdarma
Pes Buldog english: http://ruda-etuda.czweb.org
Ranní Sedmička: http://rannisedmicka.wz.cz
Olympionik:
http://olympionikholub.wz.sk

Seniorka a deti: http://seniorka-deti.wz.cz
Senior Honza: http://senior-honza.wz.cz
Práva dieťaťa: http://dieta.czweb.org

Senior Baťo: http://dano17.wz.sk
Späť| Obnoviť | Dopredu
by Cezmín Slovakia 19.august 2015 http://cezmin.wz.cz